Зручні товари для відпочинку та туризму

Догляд за меблями

Садові меблі із натурального дерева компанії «Мар’яро» невибагливі, однак потребують мінімального догляду.

       Перш за все, ми радимо ховати їх у приміщення протягом холодної пори року. Також необхідно уникати сильного дощу, який може промочити тканинні частини лежаків.

Раз на рік доцільно протирати вироби спеціальними засобами для догляду за деревиною, які змивають бруд і порох. Також потрібно уникати сильних ударів, які можуть пошкодити захисну лакову плівку.

Окрім цього, Ви можете легко зняти тканину із дашка з двомісного лежака «Спільні мрії» і почистити її. Тканина кріпиться на спеціальних липучках. Однак, рекомендуємо закріпити вже чисту і дещо мокру тканину знову на  каркас. Дашок виготовлений з натуральної тканини, яка не парить, на відміну від штучної, проте має здатність «збігатися» при висиханні. Таким чином, висихаючи одразу на каркасі, дашок набере гарну натягнуту форму.

Дерев'яні лежаки «Мар'яро» можна легко використовувати на дачах, пляжах і в саунах. Для кращої і тривалої експлуатації радимо розміщувати меблі у відпочинкових зонах з невисокою температурою. При дуже великому нагріванні в умовах великої вологості лакове покриття може пошкоджуватися.

Приємного та зручного відпочинку Вам та Вашій сім'ї!