Зручні товари для відпочинку та туризму

Технологічні особливості

Дерев’яні меблі здавна є окрасою дому. Вони несуть в собі тепло та затишок. Крім того, такі вироби надзвичайно міцні та надійні.  Обираючи дерев'яні меблі – чи для дому, чи для саду, чи у подарунок близьким, або для Вашого готелю, сауни чи басейну, Ви даруєте собі та оточуючим комфортний відпочинок протягом багатьох років.

Компанія «Мар’яро» виготовляє меблі з масиву бука. Саме в цьому полягає секрет нашого успіху та переваг над конкурентами, адже:

* Меблі із масиву є набагато міцнішими та соліднішими, аніж із плити ДСП чи інших матеріалів.

* Бук як порода є однією із найміцніших – її порівнюють із «королем дерева» дубом. Така міцність забезпечується щільною будовою волокон дерева, завдяки чому вироби із буку не гниють та не розсихаються.

* Поряд із міцністю бук є гнучким. Густина його волокон є дуже великою, тому дерево є еластичним. Воно гнеться, але не ламається (наприклад, як хвойні породи – сосна, ялиця, що мають м'яку структуру деревини).

Якість обробки деревини має ключове значення для «Мар’яро», тому ми використовуємо лише найкраще обладнання відомих марок Makita (Японія), Bosch (Німеччина), DeWalt (Канала), Eurotec (Німеччина) та інші. Для отримання оптимального результату ми самі проводимо розпил, стругання, фрезерування та потрійне шліфування отриманих деталей.

Щоб захистити деревину від атмосферних впливів, усі дерев’яні елементи покриваються волого- та водостійкими лаками. Ми використовуємо водостійкі лаки з ультрафіолетовими фільтрами, щоб захистити наші вироби від вигоряння на сонці. Однак, ми обираємо лаки стійкі до стирання, на відміну від інших лаків з подібними характеристками. Як наслідок – деревина практично не старіє, не темніє, а лакова плівка не розтріскується. Важливим моментом є те, що лаки безпечні для Вашого здоров’я та здоров'я Ваших дітей.

При виготовленні лежака із гнутим настилом «Ексклюзив» ми використовуємо фанеру для окремих фігурних великогабаритних елементів. Фанера складається із проклеєних між собою шарів деревини, розміщених навхрест. Це забезпечує дуже високу міцність деталей, що неможливо досягнути при використанні звичайного дерева, навіть масиву буку. Ми використовуємо волого- та водостійку фанеру з Росії, адже вона – найкраща. Як наслідок, ми отримуємо багатократний запас міцності саме тих деталей, які несуть найбільше навантаження.

Для монтажу дерев'яних елементів ми використовуємо кріпильні матеріали з відповідної марки сталі  із антикорозійним покриттям. Крім того, після монтажу усі металеві елементи покриваютья лаком для додаткового захиститу  від атмосферних впливів.

При монтуванні вироби складаються вручну, що суттєво піднімає якість, на відміну від «штампованих» меблів. Ручна робота дає нам можливість відсіювати браковані деталі, якнайкраще припасувати елементи та забезпечити  точність і якість монтажу, хоча при цьому неминучі додаткові затрати часу та коштів. Зате у вироби закладається душа і тепло рук тих, хто їх виготовляє.

Деякі вироби «Мар'яро» містять тканину. Ми використуваємо ортон, виготовлений у Росії. Він складаємось з 50% бавовни та 50% поліаміду, має велику щільність і зазвичай призначений для виготовлення технічного одягу. Така тканина міцна і «дихає», що є беззаперечною перевагою над іншими міцними тканинами, які не пропускають повітря (наприклад, брезент). Окрім цього, ортон відштовхує воду, що захищає наші вироби від невеликого дощу – вода стікає і не просочується вглибину тканини. Проте ми рекомендуємо ховати лежаки від сильного дощу під накриття.

При виготовленні лежаків «Елегант»  та «Фурор» ми використовуємо ремінну стрічку, на яку кріпиться настил із планок. Її виготовляють у Білорусії. Перевагами цієї стрічки є стійкість до навантажень, до ультрафіолету та атмосферних впливів. Із плином часу Ваш лежак «не провисатиме», а спокійно триматиме свою форму.

Ознайомившись із технологією виробництва та придбавши меблі компанії «Мар'яро», Ви можете бути впевнені в якості покупки. Зовнішній вигляд та комфорт, що дарують наші вироби за правильного догляду, залишаються незмінними протягом багатьох років і приносять радість відпочинку задоволеним користувачам