Зручні товари для відпочинку та туризму

Щоб здійснити покупку Вам необхідно просто натиснути кнопку «Замовити», що праворуч від обраного Вами виробу компанії «Мар’яро». За допомогою стандартизованої форми, яка появиться на Вашому екрані, Ви можете легко сформувати своє замовлення, вказавши свої контактні дані. Отримавши замовлення, наші працівники швидко зв’яжуться з  Вами та обговорять детальніше спосіб оплати та умови доставки, найоптимальніші саме для Вас.

Ми розглядаємо три варіанти доставки виробів:

1) за допомогою транспортних компаній, які здійснюють експрес-перевезення: «Нова пошта», «Делівері», «Автолюкс» та «САТ». Це найпоширеніший та найзручніший спосіб.

Відділення цих транспортно-експедиційних фірм розташовані практично по всій Україні, система доставки налагоджена та відпрацьована. Вартість доставки виробів залежить від ваги, відстані та об’єму товару. Контактну інформацію, адреси відділень та приблизну вартість перевезень Ви можете дізнатися із офіційних сайтів відповідних транспортних компанії, або ж звернувшись безпосередньо у їх відділення.

Витрати на оплату послуг відповідної транспортної компанії несе кінцевий споживач. Однак,  компанія «Мар’яро» здійснює упакування замовленого виробу та доставку до відділення обраної Вами транспортної компанії в місті Самборі за свій рахунок.

2) самовивозом зі складу у м. Самборі.

3) доставка безпосередньо нашим транспортом у випадку великого замовлення сумою понад 50 тис. грн. Цей варіант практикуємо переважно при співпраці з оптовими покупцями.

Згідно ЗУ «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12.05.1991 (зі змінами та доповненнями), у випадку отримання Вами товару неналежної якості, Ви маєте право повернути куплений Вами виріб «Мар’яро» протягом терміну, встановленого законодавством. Однак, за весь час нашої роботи такого ще не траплялося.

Дякуємо Вам за вибір і чекаємо на Ваші замовлення!